Березовичівський заклад дошкільної освіти
"Теремок" Зимнівської сільської ради
Наш дитячий садок
Березовичівський дошкільний навчальний заклад працює з 1968 року. За ці роки відбувалось багато змін. Був розвиток був і занепад. Але садок ніколи не закривався. Завдяки підтримці громади, місцевої та районної влади він відкривав свої двері для вихованців.
Впродовж останніх років зростала народжувальність по с\р і охоплення дітей дошкільною освітою становило 51%. Різко стояла проблема нестачі місць в ДНЗ, неможливо було повністю охопити 3-х річних дітей. Я як керівник установи неодноразово зверталась з запитами щодо розширення установи, відкриття другої групи. Але за браком коштів проблема не вирішувалась.
Та у 2015 році з підтримки голови сільської ради Ковальчука Юрія Івановича, районної влади в особі Василець Наталії Володимирівни, Мельник Алли Романівни, голови обласної райдержадміністрації Гунчика…депутата Верховної Ради Ігора Гузя ця проблема зрушилась з місця. Наш Проект по реконструкції установи (відкриття другої групи) брав участь у конкурсі проектів фонду регіонального розвитку і було виділено на проведення ремонтних робіт 600 тис. грн.. Роботи проводили до кінця грудня 2015 року.
Освітній процес дошкільного закладу спрямований на вирішення головної мети: виховання здорової, патріотично налаштованої, гармонійно розвиненої особистості, підготовка дошкільнят до навчання в школі через програму розвитку дитини дошкільного віку «Дитина» та «Впевнений старт» та головних завдань:
1. Формування здорового способу життя, бережливого ставлення кожної дитини до власного здоров’я.
2. Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей через пріоритет родинного виховання та зв’язок з народними національними традиціями.
3. Розвиток творчих здібностей дошкільнят через формування пізнавальної активності в різних видах діяльності.
Наші педагоги намагаються урізноманітнити навчально-виховний процес з дітьми шляхом впровадження різноманітних інноваційних форм роботи спрямованих на розвиток базових якостей дошкільника.
Значна увага приділяється розвитку мовлення дітей засобами народної творчості, театралізованої діяльності, що найбільше подобається малюкам. Тому систематично проводяться свята, розваги, ігри-драматизації, інсценізації казок.